Faaliyete başladığımız 2005 yılından bugüne, her geçen gün ilerleyen, büyüyen, değişen ve daima kaliteli hizmeti ve güveni ön planda tutarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz

Altyapımızı gün geçtikçe daha da ileriye taşımaktayız, sunucu donanım altyapısı olarak DELL ve HP ürünlerini tercih etmemizin yanı sıra, network altyapımızda da Cisco/Linksys, Allied Telesis, 3com gibi anahtarlama ekipmanlarımızı özellikle seçmekteyiz.

2005 yılından bu yana bilişim sektörünün çeşitli alanlarında faaliyet gösteren firmamız Türkiye pazarına yönelik hosting, kiralık sunucu, co-location ve alan adı satış hizmetlerine başlamıştır.

Şu an ülkemizde farklı büyüklüklerde 2000 den fazla firma hosting hizmeti vermektedir.

2.000 adetten fazla internet sitesine barındırma hizmeti veren AlanAdiHost kendi veri merkezinde 100 den fazla sunucuya ev sahipliği yapmaktadır. Türk Telekom'a direk fiber bağlantısı bulunan AlanAdiHost Jeneratör, UPS, İklimlendirme sistemlerine sahip Türkiye'nin önde gelen veri merkezlerinden Profilo Dcde Kendine Ait Sunucularına sahiptir.

24 saat izlenen veri merkezimizde tüm sunucularımızın gerekli portları yazılımlar ile 5 dakikalık aralıklarla otomatik olarak gözetlenmektedir. Tüm sunucularımızın image yedekleri gecelik olarak düzenli alınmaktadır.

AlanAdiHost hosting hizmetlerini gerçekleştirdiği tüm sunucularını Intel Xeon veya AMD Opteron işlemcili HP veya IBM sunucu sistemleri kullanmaktadır. Böylece OEM bilgisayarlar ile yapılan hosting hizmetlerine oranla ciddi bir performans farkı sağlanmaktadır.

Yüksek Teknoloji web hosting hizmet platformu

Her biri çift işlemci(+Quad Core), 8 GB hafızalı yüksek kapasiteli sunucular

Yüksek disk kapasitesi ve performansına olanak tanıyan benzersiz alt yapı.

Dünyada en çok tercih edilen yazılım dillerinin desteklendiği, performansı ve diğer özellikleriyle en çok tercih edilen işletim sistemi, Microsoft Server ve Linux işletim sistemi.

İlginize Teşekkürler

AlanAdiHost Ekibi.

 

Host  Hosting  Vps  Vds  Kiralik Sunucu  Fransa Sunucu  Ovh Sunucu  Ovh Dedicated  Sanal Sunucu  Reseller Hosting  Bayi Hosting  Limitsiz Hosting  Dedicated  Linux Hosting  AlanAdi  Domain Tescil Silkroad Sunucu  Silkroad Vps